Uudised

Bela Vita Stebby

Bela Vita on saadaval ka Stebby keskkonnas!

Bela Vita teenuseid saab nüüd soetada ka läbi Stebby keskkonna. Tutvu lähemalt meie Stebby teenustega aadressil: https://app.stebby.eu/pos/o.wunk.enterprise  

 

Bela Vita Massaažituba saab 1 aastaseks!

Jah, see on tõsi. 15.02.2023 oli Bela Vita esimene päev siin Mai Tervisekeskuses. Aastaga on meid külastanud sadu kliente ning nii mõnestki on saanud meie püsiklient. Arenenud on paljud oskused, on saadud palju uusi kogemusi ning samuti on paranenud tingimused massaaži teostamiseks.
Tänutäheks kõigile meie praegustele ja ka tulevastele klientidele on veebruaris kogu teenusevalik Bookluxi kaudu broneerimisel -20%! 
Soodustuse saamiseks palume lisada broneerimisel sooduskood: #BelaVita1a
 
massaaži sooduspakkumine
Detsembri sooduspakkumine

Alates detsembrist pakub Bela Vita 50- ja 75 minutilisi massaaži seansse enamus massaažiliikidele. Need seansipikkused võimaldavad saada üldmassaaži vastavalt kliendi iseärasustele. Näiteks kui mõni keha piirkond vajab rohkem tähelepanu, kuid soovitakse saada siiski ülekeha massaaži on 75 minutiline seanss selleks optimaalne aeg. Kui aga on mõni keha piirkond kuhu ei soovita või ei saa teha massaaži (näiteks veenilaiendid jalgadel), on heaks valikuks 50-minutiline massaažiseanss. 

Uute teenustega tutvumiseks on meil Teile detsembris väga hea pakkumine: kõik 50- ja 75-minutilised massaažid 5€ soodsamalt, ehk 50 minutit massaaži 25€ ning 75 minutit 40 eurot.

Kohtumiseni massaažis! 

IMELINE PAKKUMINE MASSAAŽIGURMAANIDELE! 

Meil on nüüdsest võimalik soetada ka õlavöötme (turjamassaaž) perioodikaarte. Ühe massaaži kestvus on 40 minutit ning tavahind on 25 eurot seanss. Kui soetad kuue korra kaardi tuleb ühe massaaži maksumuseks ca 20,8 eurot ning kokkuvõttes saad ühe massaaži tasuta! 

Meie juurde satuvad tihti kliendid kellel on probleeme peavalude/ turjalihaste/ õlavöötme või ka näiteks füüsilisest tööst tingitud ülepingest seljas ja kätes. Sellisel puhul ongi kasulik viia läbi üks massaažikuur ning keskenduda just probleemsetele lihastele ja liigestele. 

Perioodikaart kehtib kolm kuud alates soetamisest. Broneerimiseks võite kirjutada meie meiliaadressil: info@belavita.ee või minna otse broneerimissüsteemi, kust saate valida perioodikaardi ja millal esimese seansi läbi viime. https://booklux.com/@belavita 

NB! Perioodikaardi puhul on oluline teada, et see kehtib ainult ühe massööri juures- ehk see kelle esmalt valite, tema juures saate käia 6 korda. 

Massaaž Pärnus perioodikaart